Zavod Sploh

Neposlušno: seznam


21–23.3.2019

21.3. – ČETRTEK
14:00 – 17:00 delavnica Michael Zerang
20:00 Agnes Hvizdalek, Daniel Lercher
21:00 Marina Džukljev, Jošt Drašler, Áron Porteleki
22:00 Sven-Åke Johannson, Christine Abdelnour

22.3. – PETEK
14:00 – 17:00 delavnica Michael Zerang
20:00 Pascal Battus, Dafne Vicente Sandoval
21:00 Miha Ciglar, Andrej Fon, Rieko Okuda, Marko Lasič
22:00 Paul Lovens, Flo Stoffner

23.3. – SOBOTA
13:00 – 16:00 delavnica Michael Zerang
18:00 debata: glasbeniki različnih generacij, nacionalnosti, kontinentov in prizorišč, moderira Ičo Vidmar
20:00 “A” Trio: Mazen Kerbaj, Sharif Sehnaoui, Raed Yassin
21:00 Elisabeth Harnik, Michael Zerang
22:00 Will Guthrie

22.–24.3.2018

22.3. – ČETRTEK
16:00 – 18:00 delavnica Wilbert de Joode
20:00 Bolcsó Bálint, Antti Virtaranta, Ina Puntar, Ana Kravanja
21:00 Bertrand Denzler, Hans Koch
22:00 Sudo Quartet: Joëlle Léandre, Sebi Tramontana, Carlos Zíngaro, Paul Lovens

23.3. – PETEK
14:00 – 17:00 delavnica Wilbert de Joode
18:00 predavanje Kaja Draksler
20:00 Superimpose: Matthias Müller, Christian Marien + Sofia Jernberg
21:00 Martin Küchen
22:00 Kaja Draksler, Wilbert de Joode, Aleksandar Škorić

24.3. – SOBOTA
14:00 – 17:00 delavnica Wilbert de Joode
20:00 koncert udeležencev delavnice Wilbert de Joode
21:00 Irena Tomažin, Xavier Charles, Lee Patterson
22:00 Pascal Niggenkemper

23.–25.3.2017

23.3. – ČETRTEK
14:00 – 17:00 delavnica Burkhard Beins, Andrea Neumann
20:00 Luís Vicente,Onno Govaert, Seppe Gebruers
21:00 dieb 13, Phil Minton
22:00 Burkhard Beins, Andrea Neumann

24.3. – PETEK
14:00 – 17:00 delavnica Burkhard Beins, Andrea Neumann
18:00 predavanje Dirar Kalash
20:00 Susanna Santos Silva, Dirar Kalash
21:00 Samo Kutin, Boris Baltschun
22:00 Daniel Thompson, Tom Jackson, Vid Drašler

25.3. – SOBOTA
14:00 – 17:00 delavnica Burkhard Beins, Andrea Neumann
20:00 koncert udeležencev delavnic Burkhard Beins, Andrea Neumann
21:00 David Stackenäs
22:00 Sarah Gail Brand, John Edwards, Steve Beresford, Mark Sanders

27.–29.10.2016
27.10. – ČETRTEK
14:00 – 17:00 delavnica John Russell
18:00 Tomaž Grom: Imštrument – MSUM
20:00 Isabelle Duthoit / Franz Hautzinger
21:00 Zlatko Kaučič / Agustí Fernández / Evan Parker

28.10. – PETEK
14:00 – 17:00 delavnica John Russell
18:00 predavanje Luka Zagoričnik
20:00 Enrico Malatesta, Christian Wolfarth
21:00 John Russell, Julie Kjaer
22:00 Martin Blume, John Butcher, Wilbert de Joode

29.10. – SOBOTA
14:00 – 17:00 delavnica John Russell
20:00 koncert udeležencev delavnice John Russell
21:00 Katharina Klement
22:00 Alex Ward, Steve Noble

5.–8.11.2015

5.11. – ČETRTEK
14:00 – 17:00 delavnica Seijiro Murayama
18:00 Tao G. Vrhovec Sambolec: Reading Stanley Brouwn – MSUM
20:00 Dirty Ear forum
21:00 Jasna Veličković
22:00 BOMB: Ola Paulson, Anders Linsjö, Anders Uddeskog + Lotte Anker

6.11. – PETEK
14:00 – 17:00 delavnica Seijiro Murayama
20:00 Dirty Ear forum
21:00 Sylvia Bruckner
22:00 Frank Gratkowski, Sebi Tramontana

7.11. – SOBOTA
14:00 – 17:00 delavnica Seijiro Murayama
18:00 koncert udeležencev glasbene delavnice Seijiro Murayama
20:00 Dirty Ear forum
21:00 Seijiro Murayama
22:00 Jean Philippe Gross, Axel Dörner

13.–15.11.2014

13.11. – ČETRTEK
15:00 – 18:00 delavnica Ute Kanngiesser, Jennifer Allum, Dimitra Lazaridou Chatzigoga
20:00 Ana Kravanja: Tinitus (za 10 hladilniških polic)
21:00 Tao G. Vrhovec Sambolec: Surface Studies
22:00 Ute Kanngiesser, Jennifer Allum, Dimitra Lazaridou Chatzigoga

14.11. – PETEK

15:00 – 18:00 delavnica Ute Kanngiesser, Jennifer Allum, Dimitra Lazaridou Chatzigoga
20:00 Matija Schellander
21:00 Stefan Thut: Two and Four – Radu Malfatti, Stefan Thut
22:00 Tristan Honsinger

15.11. – SOBOTA
14:00 – 17:00 delavnica Ute Kanngiesser, Jennifer Allum, Dimitra Lazaridou Chatzigoga
18:00 predavanje Radu Malfatti
20:00 koncert udeležencev glasbene delavnice Ute Kanngiesser, Jennifer Allum, Dimitra Lazaridou Chatzigoga
21:00 Looper: Ingar Zach, Martin Küchen, Nicos Veliotis
22:00 Roger Turner, Michel Doneda

14.–16.11.2013

14.11. – ČETRTEK
15:00 – 18:00 glasbena delavnica Escapade Wynton
20:00 Marjolaine Charbin, Olivier Toulemonde
21:00 Jošt Drašler, Marko Karlovčec, Vid Drašler


15.11. – PETEK
15:00 – 18:00 glasbena delavnica Escapade Wynton
18:00 predavanje in razgovor o improvizacijskih praksah Miha Zadnikar
20:00 Daichi Yoshikawa, Paul Abbot, Seymour Wright
21:00 Escapade Wynton: Pierre Borel, Joel Grip, Antonin Gerbal

16.11. – SOBOTA
15:00 – 18:00 glasbena delavnica Escapade Wynton
19:00 Neforma – cikel improvizacij glasbenikov in plesalcev – No!training Lab: Barbara Kanc, Barbara Ribnikar, Gyula Cserepes, Katja Legin, Nataša Živković, Nina Fajdiga, udeleženci delavnice RR
20:00 Burkhard Stangl
21:00 Christof Kurzmann, Irena Tomažin

15.–17. 11.2012

15.11. – ČETRTEK
15:00 – 18:00 delavnica Eddie Prévost
20:00 koncert udeležencev zgoščenke Neposlušno (4x12minut)
1. Andrej Fon, Domen Gnezda
2. Samo Kutin, Marko Jenič
3. Vitja Balžalorsky, Boštjan Simon
4. Neža Naglič, Jošt Drašler
21:00 Okkyung Lee, Thomas Lehn

16.11. – PETEK
13:00 – 16:00 delavnica Eddie Prévost
20:00 koncert udeležencev zgoščenke Neposlušno* (3x15minut)
1. Marko Karlovčec, Ana Kravanja
2. Samo Kutin, Vid Drašler
3. Irena Tomažin, Matija Schellander
21:00 AMM: John Tillbury, Eddie Prévost

17.11. – SOBOTA
13:00 – 16:00 delavnica Eddie Prévost
18:00 predavanje in razgovor Improvizirana godba – sociološki pogled Ičo Vidmar
20:00 Neforma – cikel improvizacij glasbenikov in plesalcev – Jonas Kocher, Dafni Stefanou
21:00 Vilde Sandve Alnæs, Inga Margrete Aas

 

Spremljajte nas
in ostanite obveščeni